Psi fryzjer czyli moja praca, hobby i spełnienie marzeń

Ja i Minka

Salonik Psia Minka to profesjonalny salon groomerski (psi fryzjer), stworzony z pasji i pogoni za marzeniami.

Dlaczego akurat Psia Minka? Bo Minka to imię naszego Kłaczuszka, znajdki i najpiękniejszego psa na ziemi według niepodważalnej opinii moich dzieci. Chłopcy wymyślili też nazwę i logo saloniku i nie przyjmowali żadnej innej opcji do wiadomości.

Minka była też moją inspiracją do zostania psim fryzjerem i otworzenia profesjonalnego, bezpiecznego i szczęśliwego salonu strzyżenia psów we Wrocławiu (Leśnicy). Salonu, gdzie Właściciele i ich Pupile będą mogli poczuć się jak w domu.
Gdzie Pieski będą traktowane z szacunkiem i troską, a każdy Pupil odnajdzie swój własny, niepowtarzalny styl i wygląd.

Szkolenie z pielęgnacji i strzyżenia psów

Aby móc zapewnić profesjonalną obsługę moim Klientom i prowadzić wymarzony salonik, skończyłam specjalistyczne szkolenie z pielęgnacji i strzyżenia psów, które dało mi prawo używania tytułu groomera. Dodatkowo przez cały czas uczestniczę w warsztatach i seminariach kompetencyjnych, podnosząc swoją wiedzę i kwalifikacje z zakresu behawiorystyki i pielęgnacji psów.

Codzienna praca ze zwierzętami tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że trzeba podążać za marzeniami i jeśli kocha się to co się robi, to wtedy marzenia się spełniają a praca staje się pasją, radością i przyjemnością.

about-img2

Dlatego zapraszam Państwa oraz Waszych czworonożnych, szczekających Przyjaciół, do stania się częścią mojego małego psiego marzenia.

Zapraszam serdecznie 🙂

Agata Bednarska

Zapraszam również do zapoznania się z historią Minki, o tym jak ją znaleźliśmy i stała się częścią naszej rodziny – O Mince