Psi Fryzjer – Cennik

Pies wesoły - cennik

Cennik obowiązuje od 01.03.2024

W Saloniku Psia Minka w celu zapewnienia jak najwyższej jakości oferowanych usług, strzyżenie psa wykonywane jest wyłącznie z kąpielą.

Kompleksowa pielęgnacja obejmuje:

(kąpiel + strzyżenie psa + obcinanie pazurów + depilowanie kanałów słuchowych + kosmetyka okolic “intymnych”).

Przy kompleksowej pielęgnacji, depilowanie kanałów słuchowych + obcinanie pazurów jest usługą gratisową i wykonywane jest gdy stan psa tego wymaga a jego zachowanie na to pozwala.

Pielęgnacja / strzyżenie psów małych – do 8 kg:

  • kąpiel + suszenie – 140 – 200 zł
  • pełna pielęgnacja – 150 – 300 zł

Pielęgnacja / strzyżenie psów średnich – do 12 kg:

  • kąpiel + suszenie – 150- 300zł
  • pełna pielęgnacja – 160- 400 zł

Rozczesywanie skołtunionej sierści

Rozczesywanie kołtunów (o ile jest to możliwe w ocenie groomera) oraz wyczesywanie zalegającego podszerstka, jest płatne dodatkowo a cena doliczana jest do usługi kompleksowej

  • rozczesywanie kołtunów (o ile jest to możliwe w ocenie groomera) – 120 zł/godzina (30zł/15minut)

Pchły, kleszcze – zwalczanie

Ewentualne zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonywane bez wcześniejszego uzgodnienia z Właścicielem na jego koszt (kąpiel psa w szamponie insektobójczym oraz dezynfekcja salonu) – koszt takiej usługi to 80 zł, doliczany do usługi kompleksowej.
W przypadku bardzo dużej ilości insektów zastrzegam sobie prawo odmowy pielęgnacji psa.

  • Przedstawione powyżej ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w myśl kodeksu cywilnego. Szczegółowy cennik dostępny jest na miejscu w Saloniku Psia Minka. Ostateczny koszt usługi ustalany jest indywidualnie w zależności od stanu sierści, wielkości psa, jego zachowania oraz życzeń Klienta.
  • Ceny mogą również ulec zmianie w przypadku wyjątkowo zaniedbanej lub skołtunionej sierści, o czym Właściciel psa zostanie poinformowany przed rozpoczęciem zabiegu.
  • W Saloniku Psia Minka nie stosuję żadnych środków uspakajających i usypiających – zastrzegam sobie prawo odmowy wykonania usługi w przypadku psów niewspółpracujących, agresywnych.