Bądźmy w kontakcie

Salonik Psia Minka

Agata Bednarska

ul. Owczarska 34

54-020 Wrocław (Leśnica)

Email: salonik@psiaminka.pl

Salonik znajduje się w zachodniej części Wrocławia, w bardzo dogodnym miejscu. Mieszkańcy Gminy Miękinia oraz Środy Śląskiej dojadą do Saloniku drogą krajową nr 94, kierując się na Wrocław, a następnie na światłach przy Hermesie skręcając w ul. Dolnobrzeską.
Od strony zachodniej sąsiadujemy z osiedlami: Maślice, Stabłowice, Żerniki, Złotniki, Jerzmanowo, Jarnołtów, Strachowice i Pracze Odrzańskie.
Dojazd autobusem 137 i 937 (przystanek Owczarska lub Dolnobrzeska). Zapraszamy serdecznie!


Polityka prywatności:
Wszystkie teksty i zdjęcia zawarte na stronie www.psiaminka.pl są własnością Salonik Psia Minka Agata Bednarska. Zabrania się kopiowania , publikowania i wykorzystywania w/w treści na innych stronach, ogłoszeniach, ulotkach itp. bez zgody właściciela strony www.psiaminka.pl.
Zasady korzystania z treści zawartych w internecie  uregulowane są ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwaną prawem autorskim (Dz.U.1994 nr 24 poz. 83).  Zgodnie z art. 1 przedmiotem prawa autorskiego jest „każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia.” Każdy utwór podlega ochronie prawnej, a są nimi teksty publikowane w Internecie, filmy, nagrania muzyczne, programy komputerowe, itp. Autorom przysługuje ochrona a tym samym możliwość egzekwowania odpowiedzialności cywilnej i karnej.